Hittil har 58 personer spilt i Rombaksmusikken / Rallarmusikken.

Vi prøver å holde oversikt over alle som har spilt i Rombaksmusikken / Rallarmusikken opp gjennom tidene.
Vi er derfor takknemlig om dere gir oss tilbakemelding hvis dere ser at det er noen som mangler.

  Fornavn Etternavn Startet Sluttet Instrument Ant. År  
  Jan Øystein (Lillegutt) Aspenes 2003 2016 Stortromme / Vaskebrett 13  
  Hilde  Degerstrøm 2014 2016 Klarinett 2  
  Miriam Utheim 2007 2007 Klarinett 1  
  Marianne Edvardsen 2005 2008 Klarinett 4  
  Elisabeth Edvardsen 2005 2005 Klarinett 1  
  Paul Steinar Samuelsen 2005 2006 Trompet 2  
  Runar Sollie 2004 2005 Klarinett 2  
  Ann-Mathilde Møllerup Skaten 2003 2003 Trompet 1  
  Jarl Salomonsen 2003 2003 Bass 1  
  Margareth Nordmark 2001 2003 Trompet 3  
  Julia Iversen 2001 2004 Klarinett 4  
  Gøril Salberg 2000 2000 Saksofon 1  
  Marita Akselsen 2000 2001 Bariton 2  
  Per Christian Dalmo 2000 2001 Trommer 2  
  Vincentz Knagenhjelm 2000 2001 Trompet 2  
  Mette Nergård 1999 2001 Fløyte 3  
  Silje Haugen 1999 2001 Saksofon 3  
  Ole-Kristian Losvik 1999 2000 Trompet 2  
  Maria Bakke 1998 2000 Trombone 3  
  Ole Kr. Svenning 1997 2006 Trombone 11  
  Torbjørn Melkersen 1996 2004 Orger 9  
  Geir Sigmund Isaksen 1993 1996 Trompet 3  
  Elisabeth Getz 1993 1996 Klarinett 4  
  Evald Nergård 1993 1996 Trumpet 4  
  Bente Kristensen 1992 1994 Trompet 3  
  Knut Einar Wold 1991 1992 Klarinett 2  
  Marit Bartholsen 1991 1999 Klarinett 9  
  Nina Røch 1991 2000 Trompet 10  
  Per Ivar Wold 1987 2001 Bariton 15  
  Sara Kristine Berg 1986 1998 Trombone 13  
  Helge Jensen 1985 1995 Bass 11  
  Tor Thomassen 1985 1989 Trompet 3  
  Anita Sletbakk 1984 1988 Trombone 5  
  Unni E. Forshaug 1984 1991 Klarinett 8  
  Jørn Pettersen 1984 1994 Klarinett 11  
  Emil Andersen 1983 1992 Bass 10  
  Per Børre Seloter 1982 1992 Bariton 11  
  Ben Pedersen Stenvold 1982 1983 Bariton 2  
  Else Breines Breines Vik 1981 1982 Klarinett 2  
  Terje Andreas Vik 1981 1982 Saksofon 2  
  Jan Viggo Fredheim 1981 1985 Trompet 5  
  Per Frydendal 1981 1998 Trommer 18  
  Steingrim Sneve 1981 1998 Trombone 18  
  Johan (Jonas) Johansen 1980 1982 Bass 3  
  Ketil Lyngedal 1980 1987 Klarinett 15  
  Tor Einar Fagereng 1979 1983 Bass 5  
  Bente Mårtensson 1979 1982 Trombone 7  
  Per Håvard Osmark 1975 1980 Bestikk 20  
  Sigholdt (Sikken) Solum 1975 1979 Klarinett 5  
  Odd Teistum 1972 1975 Bariton 4  
  Per Røren 1972 1975 Trommer 4  
  Arne Blomli 1971 1971 Trompet 1  
  Svein Henriksen 1971 1975 Trompet 5  
  Armann M. Eide 1970 1970 Trompet 6  
  Ulf Andreassen 1969 1975 Trommer 7  
  Sigmund Forshaug 1968 1975 Pikkolo 6  
  Torbjørn Røsok 1966 1972 Bariton 7  
  Jann G. Jørgensen 1962 1975 Klarinett 14